Aktualizacja wiadomości 10 Marca 2019.

Z kwestii bieżących, potrzebny do bezpiecznej komunikacji i aktualizowania danych MDS Polska ma od dziś zainstalowany certyfikat bezpieczeństwa SSL. Sprawa zaległa ale w końcu działa. Wszystkie pochodne MDS z sieci WDDW strony są również zaktualizowane.

Wieści ze świata mediów. Nie wiem czy wam się udało ostatnio zerknąć na “Amazon PRIME” ale wyłapałem ten świetny film “Running For Good” Fiona Oaks. Bardzo gorąco polecam. Myślę, że doskonale odzwierciedla on sylwetki większości zawodników chcących podjąć się biegu przez SAHARę.

Aktualizacja: Operacja kręgosłupa, która bardzo mnie pogrążyła w niemocy. Używam wynośnych słów ale tak było. Od dyskopatii po kręgozmyk aż po kręgi, których pojemność uniemożliwiała mi poprawnie “stanąć na nogi“. Nie ukrywam, chyba straciłem chęć do podejmowania się MDS / WCB type of extremes. Porzuciłem siłownię, skupiłem sie na karierze co sprowokowało inne odkrycia z kręgu architektury i deweloperki. Powyższy film przywrócił wspomnienia, niestety. Chyba trzeba się wrócić do pracy. Przetestować swój stan fizyczny i kto wie – może wrócić na start? Koniecznie trzeba się przebiec, w końcu życie to nie autobus.

Uraz kręgosłupa w obrazkach MDS PL GALERIA.

Artur Jozefowski
Marathon of the Sands . Morocco
Comments are closed.